Захист курсових робіт

22 грудня студенти IV курсу спеціальності «Культурологія» вдало захистили свої курсові роботи. Креативність, глибокий аналіз та вміння публічних виступів — це ті якості, які були визначальними для успішного захисту курсової роботи. Вітаємо наших талановитих студентів з високими досягненнями та бажаємо подальших творчих звершень у світі культурології!

IMG 9623

Студенти  показали чудовий рівень обізнаності у своїх темах. Теми курсових робіт, які захищали студенти, мають різноманітні напрями досліджень. Серед них:

• «Тілесна складова трансформації моди Європи XVIII – XIX ст.»
  • «Візуально-тілесна естетика рок-музики»
  • «Організація та управління кінофестивалями як інструмент розвитку кінематографічної та культурної індустрії»
  • «Концептуальні засади реалізації культурно-мистецьких практик у контексті Венеційської Бієнале»
  • «Вплив кіноіндустрії Заходу на розвиток кінематографа Японії»
  • «Ідеали тілесності: від Античності до сучасності»
  • «Стратегії фінансування та спонсорства в організації культурних просторів»

photo1703524045 1

photo1703524045 2

photo1703524045 6

Бажаємо студентам IV курсу спеціальності «Культурологія» творчих успіхів й наукового зросту та вдалого захисту дипломних робіт у наступному семестрі.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube