Сяйво творчості: молодь вшановує М. Хвильового на літературно-музичному вечорі

7 грудня 2023 року студентка IV курсу спеціальності "Культурологія" Анастасія Скороход організувала та успішно провела літературно-музичний вечір пам'яті Миколи Хвильового та митців Розстріляного Відродження у столичній книгарні "Сяйво". Захід відбувся в рамках ІІІ Національного тижня читання, організованого Українським інститутом книги. Саме на базі цієї поважної інституції студенти-культурологи у листопаді мали можливість пройти виробничу практику та попрацювати над пропозиціями до Всеукраїнської акції, метою якої є консолідація українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.

photo 2023 12 08 19.55.34

Анастасія Скороход запропонувала сучасний формат проведення заходу — літературно-музичний вечір. Завдяки поєднанню музики та вдало підібраної культурологічної інформації всім присутнім вдалось не лише представити життєпис відомого українського прозаїка, поета, автора відомої психологічної новели "Я (Романтика)", а й соціокультурні умови та контекст в яких творив Микола Хвильовий.

photo 2023 12 08 19.56.34

У листопаді 2023 року група IV курсу, спеціальність "Культурологія", проходила виробничу практику на базі Українського інституту книги. Одним з ключових завдань, що виконували студенти, була розробка культурних проєктів для участі у Всеукраїнській акції "Національний тиждень читання". Ідея культурного заходу, запропонована Анастасією, в столичній книгарні "Сяйво", успішно увійшла до основної програми ІІІ Національного тижня читання. Цей захід став можливістю для студентів не лише продемонструвати свої творчі та організаційні здібності, але й як ефективний спосіб популяризації читання серед громадськості.

photo 2023 12 08 19.55.42

Музичний супровід до лекції був майстерно виконаний представниками камерного оркестру Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (керівник - професор Василь Федоришин). Молоді виконавці вдало відібрали відповідний репертуар, який відтворював емоції та атмосферу періоду, в якому творив Микола Хвильовий.

photo 2023 12 08 19.55.47

Захід відвідав проректор з міжнародних зв'язків Українського державного університету професор Володимир Лавриненко, директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Сергій Русаков, провідна фахівчиня відділу промоції читання Українського інституту книги Віра Карасьова та вихованці секції "Філософія. Культурологія" Київської Малої академії наук.

РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ відео освітньо-музичного заходу, який нещодавно наш колектив у книгарні "Сяйво".

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

🌟 Відкрийте унікальний світ культурології та розкрийте свій творчий потенціал! 🌟

🎓 Навчання на спеціальності "Культурологія" - це унікальна можливість відкрити для себе світ теоретичних концепцій у сфері культури та проєктного менеджменту. Ви отримаєте унікальну можливість пройти стажування у провідних інституціях столиці, таких як Український інститут книги, Український культурний фонд, Національний музей просто неба у с. Пирогів, Музей костюма та стилю "Victoria Museum" та багато інших.  Приєднуйтесь до нашої культурологічної спільноти та отримайте знання від визнаних експертів та практиків у сфері культури.

📚 Ваш шлях до культурних висот починається тут. Реєструйтеся зараз та розпочніть свою подорож у світ культурології! 🌐🎓✨

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube