Запрошення на екскурсію! "Таємниці культурних лабіринтів"

Якщо Ви шукаєте незабутніх пригод, цікавого дозвілля та нових знань про культуру та спеціальність Культурологія, хутчіш реєструйтеся на захоплюючу екскурсію від кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології!

Це не звичайна прогулянка, а справжня подорож у світ культури. Ви дізнаєтесь цікаві факти про історію та сучасність нашого університету, познайомитесь із викладачами та студентами кафедри, відвідаєте навчальні аудиторії та розкриєте таємниці життя культуролога!

Дата – 26 березня.

Час – 11:45.

Тривалість – 2,5 години.

Місце початку – вул. Пирогова, 9.

Форма для реєстрації https://forms.gle/JJJnGSqZPUNidyy1A.

Ознайомитися із детальною програмою екскурсії можна нижче:

• Зустріч біля Центрального корпусу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Перед початком Ви дізнаєтесь декілька цікавих фактів про Михайла Драгоманова, видатного українського вченого та педагога.

• Презентація нашого університету.

Ви побачите як виглядає український Гоґвортс зсередини, дізнаєтеся про його історію та особливості навчального процесу.

• Зустріч з викладачами та студентами спеціальності Культурологія.

Відбудеться атмосферна бесіда з викладачами кафедри і студентами. Ви дізнаєтесь про їх дослідницькі напрямки, які охоплюють різні аспекти культури. А також зможете обговорити зі студентами-культурологами їхнє студентське життя та активності, які вони організовують і в яких беруть участь (наукові конференції, круглі столи, виставки, фестивалі, волонтерські проєкти тощо).

• Екскурсія по Навчально-науковому інституту філософії та освітньої політики.

Після знайомства із центральним корпусом, ми пройдемося чарівними вуличками Києва та завітаємо у гуманітарний корпус університету за адресою вул. О. Кониського, 8/14. До Вашої уваги навчальні аудиторії і звичайно ресурси та можливості нашого інституту (бібліотека, комп’ютерний клас, читацька зала, арт-простір та інші).

• Лекція «Сучасні тенденції у культурології».

Усі бажаючі долучаться до актуальної лекції від провідного викладача на тему різноманітних досліджень та викликів у світі культурології.

Наші студенти та викладачі з радістю нададуть відповіді на запитання абітурієнтів та гостей стосовно навчання у нашому університеті.

Не пропустіть унікальну можливість відкрити для себе нові горизонти та зануритися у світ культурного спадку! Реєструйтеся та запрошуйте друзів! До зустрічі!

Дізнайтесь більше про спеціальність в розділі "Культурологія"

Дізнайтесь більше про спеціальність в розділі "Філософія"

Дізнайтесь більше про спеціальність в розділі "Релігієзнавство"

Також рекомендуємо сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/