Культурологія 2022 (бакалаврат та магістратура) - відео

Якщо ви абітурієнт 2022 року, якщо вступ 2022 є важливим для вас питанням, а гуманітарні науки є покликанням, то запрошуємо на навчання до столичного університету на спеціальність "КУЛЬТУРОЛОГІЯ". Ми навчаємо затребуваних фахівців для сфери культури. Хто такий культуролог і чому варто навчатись саме на нашому факультеті?

Культурологія - це спеціальність, актуальність якої обумовлена соціокультурними змінами сьогодення (зростання ролі медіа, нові підходи у вивченні ідентичності, потреба у фахівцях з проєктного менеджменту у сфері культури та ін.)

Ми переконані, що культуролог повинен вміти

• ґрунтовно аналізувати соціокультурні процеси
  • розуміти смисли, які відображені в творах мистецтва та культурних продуктах
  • створювати нові культурно-мистецькі та художні концепції
  • втілювати ідеї у сучасних культурних проєктах.

Ми запрошуємо навчатись на спеціальність "КУЛЬТУРОЛОГІЯ" в Історико-філософському-факультеті НПУ імені М.П. Драгоманова, адже:

• наші викладачі - це визнані експерти(тки) та практики у сфері культури
  • навчання в нашому університеті - це перебування у вирі столичних презентацій всіх топових артподій
  • наші студентські групи - згуртована та цікава спільнота

{source}<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vz-r-zuzvAQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>{/source}

До речі, рекомендуємо кілька цікавих і нещодавніх новин з життя наших студентів:

БАКАЛАВРАТ КУЛЬТУРОЛОГІЇ: нещодавно  студентка дебютувала в ролі екскурсоводки в столичному Музеї костюма і стилю Victoria Museum.

МАГІСТРАТУРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ: ми пишаємось унікальною освітньою програмою «ГУМАНІТАРНА ЕКСПЕРТИЗА І ЦИФРОВІ МЕТОДИ У ГУМАНІТАРНИХ НАУКАХ»  і новітніми підходами у навчанні

Відеоролик про спеціальність "Культурологія"

{source}<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ekFnGQMGAW8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>{/source}

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну індивідуальну консультацію, то просимо ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://forms.gle/iTXQnbmWjxbhDwXU7

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.