Магістри-культурологи використовують сучасні веб-додатки для навчання

На заняттях з курсу «Культурні продукти та аудиторія: мультимедійні форми взаємодії» в рамках магістерської програми «Цифрові трансформації у сфері культури» студенти працюють у веб-додатку Netlytic.
Netlytic дозволяє збирати публічну інформацію з різних соціальних мереж та візуалізувати її на основі ключових слів чи зв'язків між користувачами. На скріншотах представлені соціальні графи (мережі взаємодії), які були отримані у результаті досліджень магістра першого курсу Данило Захарченко. Одне дослідження було присвячене пандемії COVID-19, інше - російсько-українській війні.

1
У контексті аналізу соціальних графів особливо важливим є алгоритм пошуку, адже саме він визначає фінальний результат.

2