АБІТУРІЄНТУ 2022 (відео)

Презентація спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (кафедра міжнародних відносин та гуманітарних студій історико-філософського факультету НПУ імені М.П. Драгоманова)

{source}<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/VPpXx3uI8x4" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>{/source}

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.