День відкритих дверей: Філософія 2022

Кафедра філософії  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує майбутніх студентів, потенційних абітур’єнтів та усіх бажаючих на День відкритих дверей. Приходьте та долучайтесь до нас у суботу 11 червня 2022 року о 12:30. Зустріч пройде у форматі онлайн на платформі гул-міт за посиланням https://meet.google.com/hiv-isjn-gqh.

двд філос 22У такий складний та непростий час ми допоможемо Вам із правильним вибором професії, поговоримо про роль філософії у нашому сьогоденні, поділимось своїм досвідом, відповімо на усі Ваші запитання!

До дня відкритих дверей на Вас чекають такі заходи:

12:30 – Дискусія про реалізацію філософа у різних професійних сферах

13:30- 14:30 – Зустріч із випускниками-філософами

14-30 – Круглий стіл на тему «Філософія і сьогодення», запрошений гість – к. філос. н., доцент, завідуюча кафедрою філософії та політології Житомирського державного університету імені Івана Франка Чаплінська Оксана Вікторівна

Чекаємо на зустріч!