Онлайн-зустрічі з магістрами

Дирекція провела серію онлайн-зустрічей з магістрантами. Філософи, культурологи, релігієзнавці та фахівці з освітньої політики активно ставили запитання, ділилися своїми думками та отримували відповіді від керівництва інституту.

Були оприлюдненні результати сесії та рішення Стипендіальної комісії щодо нарахування стипендії студентам магістрантам. Представники дирекції наголосили на важливості отримання додаткових балів, які впливають на нарахування стипендії (додаткові бали за спортивну, наукову, соціальну активність тощо). Дирекція звернула увагу на результати зимової заліково-екзаменаційної сесії та на важливість закриття академічної заборгованості, а також на проходження повторних курсів.

Mahistratura UDU imeni Mykhayla Drahomanova

Mahistry filosofiyi

Особлива увага дирекції була приділена організації навчального процесу на весняний семестр та завершення семестру.
Студенти були проінформовані про вибіркові навчальні дисципліни та про проведення практики.
Представники дирекції нагадали магістрантам про важливість комунікації через загальний чат інституту, чат старостату, а також про важливість використання корпоративної пошти.

Mahistry kulturolohiy

Дирекція нагадала про важливість підписання додаткових угод про навчання та оплату освітніх послуг.

Mahistry relihiyeznavstva

Дякуємо магістрантам за чудову співпрацю та плідне обговорення!
Бажаємо вдалого семестру та успішної літньої сесії!