Конференції

V Академічні Читання пам’яті професора Г.І. Волинки: філософія, наука та освіта

1 травня 2024 року в Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, (м. Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14) відбудеться Науково-практична конференція "V Академічні Читання пам’яті професора Г.І. Волинки: філософія, наука та освіта".

Захід присвячений пам’яті професора Г.І. Волинки та 75-річниці від Дня народження професора, а також приурочений до 190-річниці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

conference philosophy

Основні напрями роботи конференції:
1. Філософська складова університетської освіти та науки.
2. Історія філософії у світовій духовній культурі.
3. Філософські проблеми сучасної логіки.
4. Теорія пізнання та філософія свідомості: актуальні дослідницькі тенденції.
5. Соціально-філософські проблеми сучасного світу. Філософія історії та
філософський дискурс війни.
6. Філософія культури та актуальна філософсько-антропологічна проблематика
сучасності.
7. Етика та естетика у контексті сучасного філософського дискурсу.
8. Актуальні проблеми сучасного релігієзнавства та філософії релігії.
9. Філософія в Україні: історія, сучасність, тенденції та перспективи.

Завантажити інформаційний лист

За результатами конференції буде видано збірник тез в електронному вигляді. Збірник тез конференції буде виданий українсько-польським видавництвом «LihaPres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожним тезам, включеним до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дасть змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), розробленому фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Збірник тез конференції буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва «Liha-Pres».