Перемога нашого вченого у престижному національному конкурсі!

Український державний університет імені Михайла Драгоманова з гордістю повідомляє про значний успіх команди молодих вчених під керівництвом професора, доктора філософських наук Терепищого Сергія Олександровича, у рамках престижного Конкурсу проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених МОН України.

371069938 6631484593585106 2486583662475730521 n

Проєкт під назвою "Демократичні цінності в освітній практиці: виклики внутрішніх та зовнішніх міграцій після 24 лютого 2022 року", розроблений Терепищим Сергієм Олександровичем, отримав 91 конкурсний бал і увійшов до десяти кращих проєктів усіх ЗВО України (з усіх наукових напрямів) і отримав фінансування на наступні три роки.

Цей проєкт підкреслює важливість освіти для сталого розвитку українського суспільства, акцентуючи на сучасних філософсько-освітніх парадигмах та практиках. Він висвітлює критично важливі питання, з якими стикається наше суспільство після подій 24 лютого 2022 року, і пропонує нові підходи до викладання демократичних цінностей у контексті внутрішніх та зовнішніх міграцій.

Ми вітаємо Терепищого Сергія Олександровича з цією знаковою перемогою. Це ще раз підтверджує високий рівень наукового потенціалу нашого університету та його значний внесок у розвиток освіти і науки в Україні.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube