Запрошуємо на навчання! (відео)

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ  ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2-ий (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ (на базі: 1-го (бакалаврського), 2-го (магістерського) рівнів вищої освіти, ОКР "спеціаліст") В МАГІСТРАТУРУ 1 рік 4 місяці на спеціальність:

011 «Освітні, педагогічні науки»

освітньо-професійна програма: «ОСВІТНЯ ПОЛІТИКА»
Кваліфікація: Магістр освітніх, педагогічних наук, 2429 Освітній експерт
- Вибірковий блок дисциплін: «Освітній менеджмент»
Додаткова кваліфікація в додатку: 1499 Менеджер (управитель) в освіті
-  Вибірковий блок дисциплін: «Державно-громадське партнерство в освіті»
Додаткова кваліфікація в додатку: 1143.4 Керівник громадських і самоврядувальних організацій у галузі освіти)
тел. (095) 709-58-57 Viber, Telegram

{source}<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QFJTGzC8_Ws" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>{/source}