Навчальна практика в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського

Студенти другого курсу бакалаврату за спеціальністю "Філософія" розпочали навчальну практику в одній із найбільших бібліотек України – Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Під керівництвом кандидата філософських наук, викладача кафедри філософії – Міри Жуматівни Абдрахманової.

Наші студенти та студентки ознайомилися з історією колишньої найвищої споруди в місті Києві, її архітектурними особливостями, та взяли участь у захоплюючій екскурсії, яку провела одна зі співробітниць установи, обговорюючи культуру та видатних історичних особистостей. Бібліотека імені В. І. Вернадського налічує близько 16 мільйонів одиниць, а також унікальні видання не лише з нашої країни, а й з усього світу.

biblioteka vernadskogo 1

Серед них особисті записи Григорія Сковороди, щоденники Вернадського, різноманітні документи, наприклад, Київські глаголичні листи 9 століття та Пересопниця. Вітаємо студентів філософії Університету державного управління імені Михайла Драгоманова з можливістю поглибити свої знання у сфері архівної справи та цікавої роботи у бібліотеці, а також з можливістю більш детального й комплексного засвоєння знань про культуру свого народу.

biblioteka vernadskogo 6