Партнерство заради Мудрості: разом для популяризації філософської освіти

29 листопада 2023 року під час Вченої Ради Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики не лише підкреслили досягнення інституту, оприлюднені під час звіту директора навчального підрозділу, але й урочисто відзначили партнерів, які сприяють у розвитку наших спеціальностей – "Філософія", "Культурологія", "Релігієзнавство". Почесні гості, що одночасно є стейкхолдерами для кафедр нашого інституту, були нагороджені Грамотами Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на урочистому зібранні колективу.

photo 2023 11 30 21.27.58

За особистий вагомий внесок у популяризацію філософської освіти і науки, співпрацю з Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та з нагоди Міжнародного дня філософії, наказом ректора університету Віктора Андрущенка нагороджено:

photo 2023 11 30 21.27.40  Федунова Тетяна Миколаївна - директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №85 міста Києва

photo 2023 11 30 21.27.46

Кот Тетяна Юріївна - завідувачка відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

photo 2023 11 30 21.28.13

Грамоти за підписом ректора університету академіка Віктора Андрущенка за участі колективу Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики були вручені керівником навчального підрозділу доцентом Сергієм Русаковим, який підкреслив слова ректора про важливість спільного розвитку освіти і науки.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube