Плануємо нові освітньо-культурологічні проєкти

Цього тижня в хабі aWARe Zone відбулася важлива зустріч, де директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, доцент Сергій Русаков, разом з представниками Студентського парламенту (голова Студентського парламенту Анастасія Скороход та староста 4 Культ Катерина Савченко) та очільницею Молодіжного центру "Start Now" Тетяною Патоковою  обговорювали нові проєкти для молоді.

photo 2024 02 03 12.05.13

Завдяки теоретичним знанням з проєктного менеджменту, якими вже володіють студенти-культурологи, та спільними зусиллями з досвідченою Тетяною Патоковою, ми плануємо реалізувати унікальні освітньо-культурні ініціативи. Захоплює той факт, що aWARe Zone відкриває свої двері для подій, які будуть надихати та об'єднувати молодь!

Слідкуйте за подальшими анонсами та готуйтеся участі у заходах нашої креативної команди!

Рекомендуємо відвідати сайт AWARE ZONE

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube