Відбувся захист курсових робіт у змішаному форматі

У грудні 2022 року для студентів-культурологів IV курсу було проведено захист курсових робіт у змішаному форматі (наживо та онлайн). Студенти та студентки продемонстрували результати теоретичних та прикладних  пошуків з дисциплін "Історія тілесності в культурі" та "Організація культурних проєктів".

захист курсових

Студенти та студентки спеціалізації «Теорія культури» представили напрацювання з дисципліни «Історія тілесності в культурі»: "Тілесність в комп'ютерних іграх: культурологічний аналіз» (Колесан Павло), "Тіло як простір протистояння: Ідеал VS Бодипозитив» (Дігтяренко Маргарита), "Маскулінність як ознака чоловічої вуличної культури» (Покойовий Володимир), "Спорт як джерело уявлень про канони краси та тіло» (Постриган Ілля), "Тіло в традиційній українській культурі: гендерний аспект» (Валерія Яшанова). Науковим керівником став кандидат філософських наук Геннадій Целковський

IMG 5669

Студенти та студентки спеціалізації «Менеджмент культурних проєктів» успішно підготували та презентували результат семестрової роботи з дисципліни «Організація культурних проєктів»: "Аукціони як складова сучасного артринку" (Яременко Вікторія), "Подієва культура як спосіб просування сучасних американських фільмів" (Мойсеєнко Діана), "Культурно-мистецькі товариства України кінця ХIХ – поч. XX ст." (Фостенко Анастасія), "Концепти «життя» та «смерть» в арт-проєктах кінця XX – початку XXI століття» (Железняк Дарина), "Меморіалізація Чорнобильської катастрофи у сучасних культурних проєктах" (Бойко Руслана). Науковим керівником став кандидат філософських наук, доцент Сергій Русаков.

E50ABED9 FD22 4E13 A6D4 B3A82F036CD0

Заходи відбувались в Музеї університету з врахуванням всіх безпекових норм. Навчальний процес на нашому факультеті активно продовжується, адже студенти мають можливість здобувати знання через різні онлайн-платформи (Moodle, Google Classroom, ZOOM та ін.), індивідуальні консультації, зустрічі наживо в аудиторіях нашого університету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.