Онлайн-гра «Викрадач мистецтва»

Запрошуємо взяти участь в онлайн-грі «Викрадач мистецтва», яка допоможе водночас прокачати логіку та інтуїцію, поспілкуватись з іншими абітурієнтами та дізнатись справжні історії про крадіжки відомих картин.  Легенда гри: Гравці опиняться на міжнародному художньому ярмарку, що має стати сенсацією сезону! Більшість перевтілиться у роль галеристів, які захоплено обговорюватимуть шедевр. Проте раптово куратор оголошує, що на подію проникнув майстерний викрадач. Чи вдасться зберегти картину?

Знімок екрана 2022 08 16 о 11.27.30

Захід розрахований на широке коло зацікавлених. Навіть якщо ви раніше не цікавились мистецтвом, то гра допоможе провести весело час і дізнатись «цікаве про цікаві картини». Головне – фантазія і бажання креативно мислити.

Гру розробив Сергій Русаков, викладач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова та неодноразово проводив у Школі бізнесу та розвитку підлітків Start Now. За словами наших попередніх гравців, «Викрадач мистецтва» захоплює ще тим, що робить картини «трохи ближчими і більш зрозумілими».

Коли: 16 серпня, 17:30-18:30.

Для кого: для всіх, хто прагне спілкування, любить ігри у стилі «Мафія» і хоче дізнатись справжні історії про крадіжки і повернення мистецьких шедеврів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.