Участь у Baltic Summer School of Digital Humanitie

Минулого тижня відбувся захід "Baltic Summer School of Digital Humanities". В рамках літньої школи були прочитанні лекції з провідних тенденцій у цифрових гуманітарних науках та проведені воркшопи, на яких можна було навчитися програмуванню, збору веб-даних та їхньої візуалізації.

Викладач нашого факультету, к.філос.н. Ворожейкін Євген Петрович взяв участь у літній школі для підвищення своєї професійної кваліфікації. Тепер він чекає з нетерпінням, щоб передати нові знання та навички студентам магістерської програми «Цифрові трансформації у сфері культури».

📅Подача документів на магістратуру починається з 16 серпня 2022 року. Більш детальну інформацію про магістратуру «Цифрові трансформації у сфері культури» та правила вступу ви можете дізнатися у телеграм-боті https://t.me/DH_NPU_bot