Студенти та викладачі гуртуються довкола культури

20 квітня студенти І курсу спеціальності "Культурологія", які на період війни залишаються перебувати в Києві зустрілись з академічним куратором к.філос.н, доц. Сергієм Русаковим. Місцем зустрічі став Музей костюма і стилю Victoria Museum – один з небагатьох музеїв столиці, який відкрив двері для відвідувачів у відповідальний для країни момент.

vict museum 20.04
Директора Victoria Museum Вікторія Лисенко вважає, що ковток культури у центрі міста може наближати перемогу: "Я хочу, щоб мої експонати «відчули», що вони теж беруть участь у тому, щоб Україна перемогла. Бажаю вам вдалого відвідування. На Печерську ходять люди, гуляють у Парку Слави, тож приходьте за своїми сенсами. Вірю в перемогу. Вірю в краще. Створюємо своє майбутнє вже сьогодні. Слава Україні!".

Музей працює в умовах війни з середи по суботу, з 11.00 до 17.00 на безоплатній основі. Рекомендуємо відвідати цей заклад культури та надихнутись на перемоги!