Нові міжнародні наукові звершення професора М. Нестеревої

Щиро вітаємо академічного координатора – професора М. Нестерову, робочу групу та всю академічну спільноту університету з перемогою НПУ імені М. П. Драгоманова у конкурсі Еразмус + КА 2 в якості національного координатора з структурним національним проєктом «Університети-Громади: посилення співпраці» (тривалість 48 місяців), що націлений на підсилення третьої місії університету в процесі структурних реформ української освітньої системи шляхом створення національного керівництва соціальної відповідальності та залучення університетів до зміцнення співпраці між університетами та громадами, підвищення стійкості, інклюзії та соціальної згуртованості в освіті України.