Відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка вчителя історії, правознавства та громадянської освіти у вітчизняних ЗВО: досвід, виклики, перспективи» (відео)

На тлі подій останніх восьми місяців війни, в ході якої «окупанти визначили своїми ворогами культуру, освіту та людяність» особливого значення набувають події, які самим фактом свого задуму вселяють віру у майбутнє, а точніше ˗ у те, що воно обов’язково у нас буде. Однією із таких подій 23 вересня 2022 року став Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка вчителя історії, правознавства та громадянської освіти у вітчизняних ЗВО: досвід, виклики, перспективи» ініційований  лабораторією суспільствознавчої освіти факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, співорганізатором якого є кафедра методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.

Фото 23.09.2022


Розмірковуючи на предмет змісту та особливостей підготовки вчителя історії, правознавства та громадянської освіти в сучасних умовах, його спікери, серед яких знані в Україні науковці, педагоги-практики (А. П. Бутенко, Р. Б.Євтушенко, Л. Т. Рябовол, О. І. Пометун, Т. О. Ремех, Ю. Б. Малієнко, С. І. Моцак, Т. В. Ладиченко, Т. В. Мелещенко), закцентували на принципах оновлення змісту методичної підготовки вчителя, змінах у змісті шкільної історичної освіти;   поділилися практичним досвідом підготовки студентів-істориків до професії вчителя. 


У якості спікерів, викладачі кафедри потужною командою з Тетяни Ладиченко, Тамари Бакки та Тетяни Мелещенко поділилися з колегами досвідом підготовки вчителя історії та суспільствознавчих предметів у НПУ імені М.П. Драгоманова. Обмін досвідом, бачення МОН України та Національного агенства із забезпечення якості освіти вказують напрямки вдосконалення підготовки вчителя історії та суспільствознавчих предметів. 


Зустріч була пізнавальною та корисною. Дякую організаторам та учасникам за корисно проведений час.

 

 {source}<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/tsY63ybOKeE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>{/source}

×

Помилка

Better Preview не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Articles Anywhere не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Cache Cleaner не може функціонувати. Плагін Regular Labs Library не встановлений.
Components Anywhere не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Modals не може функціонувати. Плагін Regular Labs Library не встановлений.
Modules Anywhere не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Sliders не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Фрагменти не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Sourcerer не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Закладки не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.
Підказки не може функціонувати. Плагин Regular Labs Library не встановлений.