Ефективний початок навчального року

Колектив кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти мав можливість відвідати надзвичайно актуальний захід і трішки повчитися та дізнатися більше про «Ефективні способи викладання та навчання під час війни» безпосередньо у Барбари Оклі. Барбара Оклі – професорка інженерії Оклендського університету, дослідниця, письменниця, авторка найпопулярнішого курсу на Coursera. «Навчання — це чудовий спосіб підтримати свій дух у складні часи та змістити фокус з проблем на перспективи» – стверджує Барбара.

Тому, як би не було важко переживати нинішню ситуацію в країні, не відмовляйтеся від можливості вивчати щось нове. Бо навчання не лише дозволяє опанувати необхідні навички, а й допомагає нормалізувати психічний стан.