Виробнича професійна практика на базі Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України

Студенти 3-го курсу спеціальності «філософія» успішно пройшли двотижневу виробничу професійну практику (з 5.02.2024 до 18.02.2024) на базі наукової установи НАН УкраїниІнституту філософії імені Г.С. Сковороди.

Roman Samchuk

Інститут філософської освіти та науки УДУ імені Михайла Драгоманова висловлює щиру вдячність директору Інституту філософії Єрмоленку Анатолію Миколайовичу та завідувачам науково-дослідницьких відділів, які провели лекції для наших практикантів. Окрема вдячність вченому секретареві Інституту – Самчуку Роману Володимировичу за організацію та зручний розклад занять, а також можливість безпосередньо познайомитися з роботою Інституту та його бібліотечними фондами.

Sagan

Студенти отримали нагоду поспілкуватись та поставити актуальні запитання очільникам профільних дослідницьких відділів, ознайомитись з бібліотекою Інституту та специфікою поповнення її фондів, а також отримали важливу інформацію щодо можливості використання відповідної джерельної бази в процесі власних наукових досліджень – майбутніх бакалаврських та магістерських робіт. Активна робота практикантів та живий інтерес до лекційних зустрічей засвідчили надзвичайну актуальність такої співпраці та її результативність для формування, збереження та збагачення науково-дослідницького потенціалу нових поколінь студентів-філософів.

NAN Institut Filosofiyi

NAN Institut Filosofiyi 2

Цікавить навчання на спеціальності "Філософія"?

Дізнайтесь більше про спеціальність в розділі "Філософія"

Також рекомендуємо новий сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/