ДАНИЛЕНКО Святослав Вікторович

доцент кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін, кандидат історичних наук

google scolar

Контакти:

Службова адреса: 03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, каб. 40

Службовий телефон: 044 245-41-66

Освіта:

2011 р. – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність культурологія; кваліфікація: викладач культурологічних дисциплін, організатор екскурсійної діяльності.

2011-2014 рр. – Аспірантура. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; спеціальність: 07.00.01 – історія України.

2015 р. – Кандидат історичних наук. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; спеціальність: 07.00.01 – історія України; тема дисертації – «Родина Дурдуківських у громадсько-культурному житті України (кін. ХІХ – перша третина ХХ ст.)». Науковий консультант доктор історичних наук, доцент Кравченко А. А.

Наукові ступені і вчені звання:

2015 р. – Кандидат історичних наук, 07.00.01 – історія України (диплом: ДК № 028237, рішення Атестаційної колегії МОН України від 28.04.2015 р.)

Професійна діяльність:

2006-2011 рр. – лаборант кафедри технічних засобів навчання НПУ імені М. П. Драгоманова.

2011-2018 рр. – викладач кафедри історії та етнополітики Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка.

З 2018 р. – доцент кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін.

Викладає курси:

Історія української державності, Українська культура, Археографія, Спеціальні історичні дисципліни.

Наукова діяльність:

Коло наукових інтересів: біографістика, культура, економічна культура, суспільствознавство. Основна проблематика досліджень: біографічні та просопографічні дослідження української інтелігенції, податки і суспільство в УСРР (20-30ті рр. ХХ ст.)

Основні наукові праці:

Даниленко С. В. (2012) Українське Товариство Шкільної Освіти в культуротворчому процесі (1917-1920 рр.) Київ. Український історичний збірник.

Даниленко С. В. (2013). Українська інтелігенція в русі за національне відродження (друга пол. ХІХ ст. – поч. ХХ ст.) Київ. Український історичний збірник.

Даниленко С. В. (2014). «Будівничі українського світу: родина Дурдуківських (кінець ХІХ – перша третина ХХ ст.)» Монографія. Київ-Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД»

Danylenko S.V. (2014) Volodymyr Durdukivskyi – Ukrainian Teacher and His School (1920’s). Lublin. Spheres of culture.

Даниленко С. В. (2016) Соціальний тип платника податку в УСРР 1920-х рр. Житомир. Історичні студії. «Соціальна історія: питання теорії та наукової практики».

Даниленко С. В. (2017) Майнова нерівність селян УСРР (1920-х рр.) і соціально-класова типологія платників сільськогосподарського податку: взаємозв’язок понять і явищ. Чернівці: ЧНУ.

Даниленко С. В. (2018). «Зотов В.О.: теоретик і практик системи сільськогосподарського податку в УСРР (1923-1929 рр.).» Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД»

Даниленко С. В. (2019). Податковий тягар селян в  УСРР 1923 - 1929 рр.: соціально-економічний дискурс. Вінниця. Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Danylenko S., Danylenko O. (2019) Modern vision of national tragedy The Encyclopedia of Holodomor in 1932 – 1933 in Ukraine. Дрогобич: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.