Кушерець Василь Іванович

Kusherets

Кушерець Василь Іванович

Посада: Професор кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики.

Науковий ступінь, вчене звання: Доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН, заслужений діяч науки і техніки України.

Освіта: Закінчив філософський факультет Київського державного Університету імені Т.Г. Шевченка

Викладає дисципліни: «Філософія освіти».

Професійний і науковий інтерес: наукове обґрунтування та розробка методичних й проектних технологій інформаційно-освітньої та науково-просвітницької діяльності в контексті філософії незатухаючого віку людини, сучасних вимог активізації різноманітних навчальних форм в підвищенні ефективності лекторсько-просвітницької роботи.

Публікації: Автор понад 300 наукових праць, підручників, навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів, слухачів різноманітних форм інформаційно-освітньої та науково-просвітницької діяльності.