Павлова Катерина Анатоліївна

Pavlova

Павлова Катерина Анатоліївна

google scholar

Посада:  Доцент кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики.

Науковий ступінь, вчене звання: Кандидат юридичних наук.

Освіта: Закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого (факультет підготовки кадрів для органів юстиції) за спеціальністю «Правознавство».

Викладає дисципліни: «Освітня політика» для студентів ОС «магістр», «Сучасна державна політика України» для студентів ОС «бакалавр».

Професійний і науковий інтерес: правові механізми взаємодії інститутів громадянського суспільства та держави; місце освітньої політики в системі інститутів громадянського суспільства.

Гарант освітньо-професійної програми "Громадське управління в галузі освіти" (011 Освітні, педагогічні науки)

Публікації у фахових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України:

1.Постол К. А. Основні етапи генезису правових механізмів взаємодії інститутів громадянського суспільства та держави в Україні (2001-2014 р.р.) [ Електронний ресурс ] / К. А. Постол // Порівняльно-аналітичне право. – 2014. – № 3. – С. 35 – 40. – Режим доступу: http://www.pap.in.ua/3_2014/11.pdf.

2.Постол К. А. Державно-громадська модель управління освітою як форма правової взаємодії інститутів громадянського суспільства та держави в Україні / К. А. Постол // Право і суспільство. – 2014. – № 5. – С. 53 – 58.

3.Постол К. А. Державно-громадська модель управління освітою як напрямок сучасного державотворення в Україні / К. А. Постол // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 18: Економіка і право: зб. наук. праць. – 2014. – Вип. 24. – С. 221 – 226.

4.Постол К. А. Конституционное регулирование механизмов взаимодействия институтов гражданского общества и государства / К. А. Постол // Legea şi viaţa: Publicatie stiintifico-practica – 2014. – №9. – P.146–150.

5.Павлова К.А. Формування громадської активності в умовах розвитку глобального громадянського суспільства / К.А. Павлова // Збірник наукових праць «Гілея: науковий вісник» - – К. : Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова; ВГО Укр.академія наук, «Видавництво «Гілея»,  2018. – вип. 139. -  С.160-163.

6. Pavlova K. A. Social factors of formation of social activity in the conditions of formation of civil society in Ukraine // Гілея: науковий вісник. – Київ: «Видавництво «Гілея», 2018. – Вип. 139 (12). Ч. 2. Філософські науки. – 138-140 с.

Наявність виданого підручника, навчального посібника або монографії:

1. Освітня політика: філософія, теорія, практика : монографія //  [В.П.Андрущенко, Б.І.Андрусишин, В.І.Бобрицька та ін.]; за ред. В. П.Андрущенка. – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2015.– С. 168 – 200.
  2. Державно-громадське управління освітою : монографія / Мін. Осв. і науки України, Нац. пед.. ун-т. імені М. П. Драгоманова: К. вид-во НПУ Драгоманова, 2016. – 256 с., С.197-209.
  3. Модус державно-громадського управління освітою» : монографія / Мін. Осв. і науки України, Нац. пед.. ун-т. імені М. П. Драгоманова: К. вид-во НПУ Драгоманова, 2016. – 605 с., С.308-323.

Досвід практичної роботи за спеціальністю:

Начальник юридичного відділу НПУ імені Драгоманова 2011-2013 р.р.- Трудова книга (відділ кадрів НПУ імені М.П. Драгоманова)

Наукове консультування підприємств, установ, організацій:

Співпраця з ГО «Ангели країни», комітету з питань освіти, науки, молоді та спорту КМДА