Вашкевич Віктор Миколайович

Vashkevich

Вашкевич Віктор Миколайович

google scholar       4807 publons logof2a 1600       kak poluchit orcid id avtora 1 1

Посада: Завідувач кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Науковий ступінь, вчене звання: Доктор філософських наук (2007 р.), професор (2010 р.), академік Української Академії наук (1994 р.).

Гарант освітньо-професійної програми "Державна освітня політика" (281 Публічне управління та адміністрування)

Освіта: Закінчив історичний факультет Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка (1978 р.).

Заслужений працівник народної освіти України (1997 р.).

Керівник гуманітарного відділення УАН,

Голова спеціалізованої ради із захисту дисертаційних робіт (докторських, кандидатських) з соціальної філософії і філософії історії, філософії освіти.

Головний редактор всеукраїнського фахового видання з історичних, філософських, політичних наук – збірника наукових праць «Гілея: науковий вісник».

Викладає дисципліни: «Соціальна філософія», «Філософія освіти», «Освітня політика».

Професійний і науковий інтерес: займається комплексними дослідженнями проблем соціальної політики, філософії освіти.

Публікації: Автор понад 230 друкованих наукових праць з історії, філософії, політології, з них 18 монографій.

Наявність виданого підручника, навчального посібника або монографії:

1. Андрущенко В.П.,  Вернидуб Р.М., Бобрицька В. І., Вашкевич В.М., Савельєв В.Л., Процька С.М. Освітня політика [навч. посіб. для самостійної роботи студентів другого (магістерського) рівня усіх спеціальностей НПУ імені М.П. Драгоманова / за заг. ред. акад. В.П. Андрущенка. Київ, Україна: НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. Вид-во: К.: ФОП Ямчинський О.В. 492 с.
  2. Філософія освіти: навчальний посібник / за наук. ред. акад. В.П.Андрущенко, авт.кол.: В.П.Андрущенко, О.М.Бегаль, В.І.Бобрицька, В.М.Вашкевич, Вернидуб Р.М. та ін. - Київ : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2018. – 342 с.