Розпочалась виробнича практика студентів ІІІ курсу

5-го лютого в університеті розпочалася виробнича (професійна) практика для студентів спеціальностей "Філософія" та "Культурологія". Така діяльність важлива в рамках упровадження набутих на заняттях компетенцій, підвищення якості освіти та активізацію студентської участі в суспільних ініціативах.

photo 2024 02 07 10.56.45

Студенти III курсу "Філософії" займаються упорядкуванням архіву тижневика "Освіта". Вони мають важливе завдання - каталогізувати архів друкованих видань для подальшого передання в кабінет-музей гуманітарного корпуса та цифровізації колекції. Ця ініціатива не лише збереже інформацію про розвиток української освіти та науки, але й створить можливість доступу до цієї цінної історії через сучасні технології.

Знімок екрана 2024 02 06 о 14.26.32

Студенти ІІІ курсу проходять  виробничу практику на базі ГО "Інкубатор демократичних ініціатив", яка займається розвитком культури прав людини та освітою у сфері прав людини та демократії. Протягом двох тижнів здобувачі освіти відвідають низку зустрічей з метою залучення до активістської діяльності, а результатом стануть власні студентські культурологічні проєкти.

Зазначимо, що виробнича практика для здобувачів освіти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики не лише розвиває професійні навички студентів, але й робить вагомий внесок у збереження культурної спадщини та розвиток громадянської активності. Такі ініціативи стають кроком до побудови освіченого та відповідального суспільства. Колектив викладачів вірить, що ці студентські проєкти стануть прикладом того, як практична діяльність може об'єднати в собі історію, культуру та активізм для досягнення значущих змін у сучасному світі.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube