Відбулась серія онлайн-зустрічей дирекції та студентського парламенту з академічними групами

Коли відбудуться екзамени? Як отримати студентські квитки? Як оплатити навчання? Що цікавого пропонує студентський парламент для самореалізації? Всі ці питання обговорювались на серії онлайн-зустрічей дирекції та студентського парламенту зі студентами 2 та 3 листопада 2023 року. Якщо Ви пропустили ці важливі зустрічі, залишаємо для Вас головну інформацію.

photo 2023 11 06 18.27.45

1. У кожній групі повинен бути обраний профорг. Що він робить: збирає дані про гуртожитки, студентські квитки, оформлює матеріальну допомогу, оформлює путівки зі знижками на бази відпочинку та ін. Головний профорг нашого інституту — студентка ІІ курсу  Софія Глушкова. Пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для узгодження питання обрання представника зі своєї групи

2. Навчання плине вже не перший місяць. Пам'ятайте, що треба слідкувати за своїми балами та готуватися до заліків та екзаменів, які незабаром чекають на усіх.

3. Де ж можна дізнатись коли і як будуть проходити заліки, модулі та екзамени? Все знайдете за цим посиланням

4. Вчасна оплата навчання дуже важлива! Її слід проводити завчасно, тобто за семестр / квартал / місяць наперед (згідно з умовами контракту). Актуальні реквізити знайдете за цим посиланням

5. Інформаційний департамент проводить набір у свої лави. Пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., якщо ви хочете знати все і завжди що відбувається в інституті та університеті, зацікавлені у розвитку своїх дизайнерських, комунікативних та копірайтерських скілів тощо.

6. Якщо Ви маєте питання до дирекції, звертайтеся ВИКЛЮЧНО зі своєї корпоративної електронної скриньки на пошту інституту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7. Як тільки Ваші студентські квитки будуть готові, дирекція обов'язково повідомить Вас про те як, де і коли Ви можете їх отримати.

8. Відбулись обговорення кандидатур студентів на посади старост академічних груп.

Знімок екрана 2023 11 02 о 14.48.14

Бажаємо наснаги та успіхів у навчанні!