ЗВІТ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОГО ПРОФБЮРО КОЛОДІЙ РОКСОЛАНИ

Станом на сьогодні первинна профспілкова організація нараховує 53 студенти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Студентським профбюро  постійно проводиться робота по залученню до лав первинної профспілкової організації нових  членів, поверненню тих, хто в свій час вийшов з її складу. Від початку свого обрання у 2019 році, мною як головою студентського профбюро, було здійснено такі завдання:

-       співпраця із студентами та організація профспілкових зустрічей до 2021 року в режимі офлайн, а після ми продовжили онлайн

-       Профспілковий комітет факультету регулярно здійснював засідання  на яких розглядались питання щодо активностей та майбутніх завдань.

-       Профбюро веде облік, і надає фінансову допомогу пільговим категоріям студентства: (сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям, що залишились без батьків у віці від 18-23 р., у період навчання, інвалідам, студентам з багатодітних та малозабезпечених сімей, учасникам АТО та їхнім дітям, переселенцям) роз’яснює  їх законодавчо визначені права. Здійснено виділення матеріальної допомоги для 13 студентів у зв’язку з хворобою та також допомога членам профбюро у яких є діти.

-       у звʼязку із карантином та війною вдалося лише 2 рази здійснити подорож до Закарпаття тривалістю у 9 днів.

-       було організовано та здійснено продаж щомісячних студентських проїзних квитків із знижкою 65%.

-       Для залучення студентів до систематичних занять спортом в інституті регулярно проводяться спортивно-масові заходи. Профспілка факультету змогла залучитися до організації івенту  Профспорту та познайомитися із Профпілками університетів міста Києва.

-       отримано для студентів понад 30 безкоштовних квитків на футбол

Звіт голови ПРОФБЮРО

-       Багато можливостей було втрачено через карантин та воєнні події в країні за період 2020-2022 р., але ми змогли провести поселення в гуртожитки  та отримати житло для усіх студентів, хто потребував місця.

-       Проекти рішень щодо цих  та інших питань обговорювались на засіданнях ПК  і приймались колективно профспілковим комітетом відкритим голосуванням. Члени профкому беруть участь у роботі Вченої ради, стипендіальної комісії, конкурсної, нагородної комісій, здійснюють перевірки в складі комісій різного спрямування. Мною, головою профспілкового комітету та моїм заступником, здійснювався постійний  студентів  – членів Профспілки. Їхні питання, пропозиції розглядались на засіданнях профспілкового комітету факультету, вирішувались, узагальнювались, і в разі потреби направлялись до Всеуніверситетських засідань Профспілки.

-       Профспілковий комітет співпрацює з Студентським парламентом, бере активну участь у засіданнях Стипендіальної комісії, контролює виплату стипендій. Всі сироти, які вчасно здали сесію отримують Соціальну стипендію.

Голова Профбюро,

студентка IV курсу напряму «Культурологія»

Колодій Роксолана Вячеславівна